PIC16C55AT-20I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16C55AT-20I/SS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16C55AT-20I/SS
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 768B OTP 28SSOP
Fitxak: 1.PIC16C55AT-20I/SS.pdf2.PIC16C55AT-20I/SS.pdf3.PIC16C55AT-20I/SS.pdf4.PIC16C55AT-20I/SS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2100 pcs
  • Mezua
PIC16C55AT-20I/SSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16C55AT-20I/SS fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 768B OTP 28SSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 28-SSOP
Abiadura 20MHz Series PIC® 16C
RAM tamaina 25 x 8 Programaren memoria mota OTP
Programaren Memoria Tamaina 768B (512 x 12) periferikoak POR, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Osziladore mota External Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 20 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 768B (512 x 12) OTP 28-SSOP Datuen bihurgailuak -