PIC16C554T-20E/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16C554T-20E/SO
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 896B OTP 18SOIC
Fitxak: 1.PIC16C554T-20E/SO.pdf2.PIC16C554T-20E/SO.pdf3.PIC16C554T-20E/SO.pdf4.PIC16C554T-20E/SO.pdf
  • Mezua
PIC16C554T-20E/SOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16C554T-20E/SO fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 896B OTP 18SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 18-SOIC
Abiadura 20MHz Series PIC® 16C
RAM tamaina 80 x 8 Programaren memoria mota OTP
Programaren Memoria Tamaina 896B (512 x 14) periferikoak POR, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Osziladore mota External Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
I / O kopurua 13 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 896B (512 x 14) OTP 18-SOIC Datuen bihurgailuak -