PIC16C55-10I/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16C55-10I/P
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 768B OTP 28DIP
Fitxak: 1.PIC16C55-10I/P.pdf2.PIC16C55-10I/P.pdf3.PIC16C55-10I/P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
210 pcs
  • Mezua
PIC16C55-10I/Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16C55-10I/P fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 768B OTP 28DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 28-PDIP
Abiadura 10MHz Series PIC® 16C
RAM tamaina 25 x 8 Programaren memoria mota OTP
Programaren Memoria Tamaina 768B (512 x 12) periferikoak POR, WDT
Packaging Tube Pakete / kasua 28-DIP (0.600", 15.24mm)
Osziladore mota External Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 20 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 768B (512 x 12) OTP 28-PDIP Datuen bihurgailuak -