PIC16C54A-20/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16C54A-20/SS
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 768B OTP 20SSOP
Fitxak: 1.PIC16C54A-20/SS.pdf2.PIC16C54A-20/SS.pdf3.PIC16C54A-20/SS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
268 pcs
  • Mezua
PIC16C54A-20/SSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16C54A-20/SS fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 768B OTP 20SSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 20-SSOP
Abiadura 20MHz Series PIC® 16C
RAM tamaina 25 x 8 Programaren memoria mota OTP
Programaren Memoria Tamaina 768B (512 x 12) periferikoak POR, WDT
Packaging Tube Pakete / kasua 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Osziladore mota External Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA)
I / O kopurua 12 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 768B (512 x 12) OTP 20-SSOP Datuen bihurgailuak -