PIC12LF1612T-I/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC12LF1612T-I/SN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC12LF1612T-I/SN
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8SOIC
Fitxak: PIC12LF1612T-I/SN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3300 pcs
  • Mezua
PIC12LF1612T-I/SNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC12LF1612T-I/SN fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 146848 pcs Datuen fitxa PIC12LF1612T-I/SN.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC
Abiadura 32MHz Series PIC® 12F
RAM tamaina 256 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 3.5KB (2K x 14) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 6 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza PIC PIC® 12F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 8-SOIC Datuen bihurgailuak A/D 4x10b