PIC12HV609T-I/MD
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC12HV609T-I/MD
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8DFN
Fitxak: 1.PIC12HV609T-I/MD.pdf2.PIC12HV609T-I/MD.pdf3.PIC12HV609T-I/MD.pdf4.PIC12HV609T-I/MD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3300 pcs
  • Mezua
PIC12HV609T-I/MDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC12HV609T-I/MD fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8DFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5 V Hornitzaileen gailuen paketea 8-DFN (4x4)
Abiadura 20MHz Series PIC® 12F
RAM tamaina 64 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 1.75KB (1K x 14) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 8-VDFN Exposed Pad
Beste izenak PIC12HV609T-I/MDTR Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 5
EEPROM neurria - Deskribapen zehatza PIC PIC® 12F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1.75KB (1K x 14) FLASH 8-DFN (4x4)