PIC12C672-10E/SM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC12C672-10E/SM
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 8SOIJ
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
360 pcs
  • Mezua
PIC12C672-10E/SMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC12C672-10E/SM fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 8SOIJ Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIJ
Abiadura 10MHz Series PIC® 12C
RAM tamaina 128 x 8 Programaren memoria mota OTP
Programaren Memoria Tamaina 3.5KB (2K x 14) periferikoak POR, WDT
Packaging Tube Pakete / kasua 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
I / O kopurua 5 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza PIC PIC® 12C Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 3.5KB (2K x 14) OTP 8-SOIJ Datuen bihurgailuak A/D 4x8b