PIC10F322T-I/MC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC10F322T-I/MC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC10F322T-I/MC
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 896B FLASH 8DFN
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3300 pcs
  • Mezua
PIC10F322T-I/MCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC10F322T-I/MC fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 896B FLASH 8DFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 8-DFN (2x3)
Abiadura 16MHz Series PIC® 10F
RAM tamaina 64 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 896B (512 x 14) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 8-VFDFN Exposed Pad
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 3 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza PIC PIC® 10F Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 896B (512 x 14) FLASH 8-DFN (2x3) Datuen bihurgailuak A/D 3x8b