MX575ANS50M0000-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MX575ANS50M0000-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena LVDS
Fitxak: MX575ANS50M0000-TR.pdf
  • Mezua
MX575ANS50M0000-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MX575ANS50M0000-TR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena LVDS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3088 pcs Datuen fitxa MX575ANS50M0000-TR.pdf
Tentsioa - hornidura 2.375 V ~ 3.63 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series MX55
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVDS
Beste izenak MX575ANS50M0000-CT Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.055" (1.40mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Frequency 50MHz Deskribapen zehatza 50MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 90mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) -