MX575ANL15M0000
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MX575ANL15M0000
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC XO 15.0000MHZ LVPECL SMD
Fitxak: MX575ANL15M0000.pdf
  • Mezua
MX575ANL15M0000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MX575ANL15M0000 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC XO 15.0000MHZ LVPECL SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6634 pcs Datuen fitxa MX575ANL15M0000.pdf
Tentsioa - hornidura 2.375 V ~ 3.63 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series MX55
balorazio - Packaging Tube
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVPECL
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.055" (1.40mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 15MHz
Deskribapen zehatza 15MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 120mA