MX573EBH125M000-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MX573EBH125M000-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena LVCMOS
Fitxak: MX573EBH125M000-TR.pdf
  • Mezua
MX573EBH125M000-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MX573EBH125M000-TR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena LVCMOS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5758 pcs Datuen fitxa MX573EBH125M000-TR.pdf
Tentsioa - hornidura 2.375 V ~ 3.63 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series MX55
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Beste izenak MX573EBH125M000-CT Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.055" (1.40mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Frequency 125MHz Deskribapen zehatza 125MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 95mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) -
Base erresonatzailea Crystal Absolute Pull Range (APR) -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MX573LM00000000
MX573LM00000000
fabrikatzaileak: Micrel / Microchip Technology
deskribapena: ULTRA LOW JITTER
Stockean: 4365 pcs
Deskarga:
RFQ
MX573EBH125M000
MX573EBH125M000
deskribapena: OSC XO 125.0000MHZ LVCMOS SMD