MX553ENR125M000
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MX553ENR125M000
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena 125MHZ LVPECL
Fitxak: MX553ENR125M000.pdf
  • Mezua
MX553ENR125M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MX553ENR125M000 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena 125MHZ LVPECL Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 3989 pcs Datuen fitxa MX553ENR125M000.pdf
Tentsioa - hornidura 2.375 V ~ 3.63 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series MX55
balorazio - Packaging Tube
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVPECL
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Altuera - Eserita (Max) 0.055" (1.40mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Frequency 125MHz Deskribapen zehatza 125MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 120mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) -