MX553BNR156M250
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MX553BNR156M250 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MX553BNR156M250
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena ULTRA-LOW JITTER CRYSTAL OSCILLA
Fitxak: MX553BNR156M250.pdf
  • Mezua
MX553BNR156M250ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MX553BNR156M250 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena ULTRA-LOW JITTER CRYSTAL OSCILLA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7048 pcs Datuen fitxa MX553BNR156M250.pdf
Tentsioa - hornidura 2.375 V ~ 3.63 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series MX55
balorazio - Packaging Tube
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVPECL
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.055" (1.40mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 156.25MHz
Deskribapen zehatza 156.25MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 120mA