MIC69101-1.8YML-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIC69101-1.8YML-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 1A 10MLF
Fitxak: MIC69101-1.8YML-TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
MIC69101-1.8YML-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIC69101-1.8YML-TR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 1A 10MLF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 66758 pcs Datuen fitxa MIC69101-1.8YML-TR.pdf
Tentsio askea (Max) 0.5V @ 1A Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea 10-MLF® (3x3) Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 10-VFDFN Exposed Pad, 10-MLF® PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 576-3070-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1A 10-MLF® (3x3) Uneko - Irteera 1A