MIC59300-1.2YME-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIC59300-1.2YME-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.2V 3A 8SOIC
Fitxak: MIC59300-1.2YME-TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
MIC59300-1.2YME-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIC59300-1.2YME-TR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LINEAR 1.2V 3A 8SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 42945 pcs Datuen fitxa MIC59300-1.2YME-TR.pdf
Tentsio askea (Max) 0.4V @ 3A Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.2V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 3.8V
Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC-EP Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad PSRR 65dB ~ 55dB (10kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak MIC59300-1.2YME TR
MIC59300-1.2YME TR-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 3A 8-SOIC-EP Uneko - Irteera 3A