MIC5528-3.3YMT-T5
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5528-3.3YMT-T5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIC5528-3.3YMT-T5
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6TDFN
Fitxak: MIC5528-3.3YMT-T5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
MIC5528-3.3YMT-T5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIC5528-3.3YMT-T5 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6TDFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 354417 pcs Datuen fitxa MIC5528-3.3YMT-T5.pdf
Tentsio askea (Max) 0.5V @ 500mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea 6-TDFN (1.2x1.2) Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-UFDFN Exposed Pad PSRR 70dB ~ 60dB (100Hz ~ 1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak MIC5528-3.3YMT-T5-ND
MIC5528-3.3YMT-T5TR
MIC5528-3.3YMTT5
MIC5528-3.3YMTT5-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA 6-TDFN (1.2x1.2) Uneko - Hornikuntza (Max) 65µA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 55µA Uneko - Irteera 500mA