MIC5524-2.5YMT-TZ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIC5524-2.5YMT-TZ
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 2.5V 500MA 4TDFN
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
MIC5524-2.5YMT-TZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIC5524-2.5YMT-TZ fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LINEAR 2.5V 500MA 4TDFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 454159 pcs Datuen fitxa
Tentsio askea (Max) 0.5V @ 500mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.5V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea 4-TDFN (1x1) Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-UDFN Exposed Pad PSRR 80dB ~ 65dB (100Hz ~ 1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak MIC5524-2.5YMTTZ
MIC5524-2.5YMTTZ-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 500mA 4-TDFN (1x1) Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 55µA
Uneko - Irteera 500mA Kontrolatzeko eginbideak Enable