MIC5514-2.8YMT-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5514-2.8YMT-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIC5514-2.8YMT-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 2.8V 300MA 6TDFN
Fitxak: MIC5514-2.8YMT-TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
MIC5514-2.8YMT-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIC5514-2.8YMT-TR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LINEAR 2.8V 300MA 6TDFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 678097 pcs Datuen fitxa MIC5514-2.8YMT-TR.pdf
Tentsio askea (Max) 0.38V @ 300mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea 6-TDFN (1.6x1.6) Series -
Babesaren ezaugarriak - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-UFDFN Exposed Pad PSRR 65dB (1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 576-4431-2
MIC5514-2.8YMT TR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 300mA 6-TDFN (1.6x1.6) Uneko - Hornikuntza (Max) 65µA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 55µA Uneko - Irteera 300mA