MIC5504-1.8YMT-T5
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5504-1.8YMT-T5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIC5504-1.8YMT-T5
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 300MA 4TDFN
Fitxak: MIC5504-1.8YMT-T5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
MIC5504-1.8YMT-T5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIC5504-1.8YMT-T5 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 300MA 4TDFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 522456 pcs Datuen fitxa MIC5504-1.8YMT-T5.pdf
Tentsio askea (Max) 0.38V @ 300mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea 4-TDFN (1x1) Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-UDFN Exposed Pad PSRR 60dB (1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak MIC5504-1.8YMTT5
MIC5504-1.8YMTT5-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 300mA 4-TDFN (1x1) Uneko - Hornikuntza (Max) 65µA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 55µA Uneko - Irteera 300mA