MIC5365-2.8YMT-TZ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5365-2.8YMT-TZ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIC5365-2.8YMT-TZ
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 2.8V 150MA 4TMLF
Fitxak: MIC5365-2.8YMT-TZ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
MIC5365-2.8YMT-TZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIC5365-2.8YMT-TZ fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LINEAR 2.8V 150MA 4TMLF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1035717 pcs Datuen fitxa MIC5365-2.8YMT-TZ.pdf
Tentsio askea (Max) 0.31V @ 150mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea 4-TMLF® (1x1) Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-UDFN Exposed Pad, 4-TMLF® PSRR 80dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak MIC5365-2.8YMT TZ
MIC5365-2.8YMT TZ-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 150mA 4-TMLF® (1x1) Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 39µA
Uneko - Irteera 150mA Kontrolatzeko eginbideak Enable