MIC5363-2.8YMT-T5
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5363-2.8YMT-T5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIC5363-2.8YMT-T5
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 2.8V 300MA 6TMLF
Fitxak: MIC5363-2.8YMT-T5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
MIC5363-2.8YMT-T5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIC5363-2.8YMT-T5 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LINEAR 2.8V 300MA 6TMLF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 254322 pcs Datuen fitxa MIC5363-2.8YMT-T5.pdf
Tentsio askea (Max) 0.38V @ 300mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea 6-TMLF® (1.2x1.2) Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 6-UFDFN Exposed Pad, 6-TMLF® PSRR 70dB (1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 576-4052-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 300mA 6-TMLF® (1.2x1.2) Uneko - Hornikuntza (Max) 70µA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 53µA Uneko - Irteera 300mA