MIC5353-3.3YMT-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5353-3.3YMT-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIC5353-3.3YMT-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6TMLF
Fitxak: MIC5353-3.3YMT-TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
MIC5353-3.3YMT-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIC5353-3.3YMT-TR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6TMLF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 229972 pcs Datuen fitxa MIC5353-3.3YMT-TR.pdf
Tentsio askea (Max) 0.35V @ 500mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 6V
Hornitzaileen gailuen paketea 6-TMLF® (1.6x1.6) Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 6-UFDFN Exposed Pad, 6-TMLF® PSRR 60dB (1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 576-3680-6 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA 6-TMLF® (1.6x1.6) Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 175µA
Uneko - Irteera 500mA Kontrolatzeko eginbideak Enable