MIC5319-1.85BD5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5319-1.85BD5-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIC5319-1.85BD5-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LIN 1.85V 500MA TSOT23-5
Fitxak: MIC5319-1.85BD5-TR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
MIC5319-1.85BD5-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIC5319-1.85BD5-TR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LIN 1.85V 500MA TSOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 69741 pcs Datuen fitxa MIC5319-1.85BD5-TR.pdf
Tentsio askea (Max) - Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.85V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea TSOT-23-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 70dB ~ 60dB (1kHz ~ 10kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak MIC5319-1.85BD5 TR
MIC5319-1.85BD5 TR-ND
MIC5319-1.85BD5TR
MIC5319-1.85BD5TR-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.85V 500mA TSOT-23-5 Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 150µA
Uneko - Irteera 500mA Kontrolatzeko eginbideak Enable