MIC5318-4.6YMT-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5318-4.6YMT-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIC5318-4.6YMT-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 4.6V 300MA 6TMLF
Fitxak: MIC5318-4.6YMT-TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
MIC5318-4.6YMT-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIC5318-4.6YMT-TR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LINEAR 4.6V 300MA 6TMLF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 189085 pcs Datuen fitxa MIC5318-4.6YMT-TR.pdf
Tentsio askea (Max) 0.2V @ 300mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 4.6V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 6V
Hornitzaileen gailuen paketea 6-TMLF® (1.6x1.6) Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-UFDFN Exposed Pad, 6-TMLF® PSRR 75dB ~ 55dB (1kHz ~ 20kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak MIC5318-4.6YMT TR
MIC5318-4.6YMT TR-ND
MIC5318-4.6YMTTR
MIC5318-4.6YMTTR-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.6V 300mA 6-TMLF® (1.6x1.6) Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 150µA
Uneko - Irteera 300mA Kontrolatzeko eginbideak Enable