MIC5309-1.2YMT-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5309-1.2YMT-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIC5309-1.2YMT-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.2V 300MA 6TMLF
Fitxak: MIC5309-1.2YMT-TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
MIC5309-1.2YMT-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIC5309-1.2YMT-TR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LINEAR 1.2V 300MA 6TMLF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 121561 pcs Datuen fitxa MIC5309-1.2YMT-TR.pdf
Tentsio askea (Max) 0.2V @ 300mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.2V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea 6-TMLF® (1.6x1.6) Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 6-UFDFN Exposed Pad, 6-TMLF® PSRR 90dB ~ 70dB (1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 576-3050-6 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 300mA 6-TMLF® (1.6x1.6) Uneko - Irteera 300mA