MIC5303-2.85YMT-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5303-2.85YMT-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIC5303-2.85YMT-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 2.85V 300MA 4TMLF
Fitxak: MIC5303-2.85YMT-TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
MIC5303-2.85YMT-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIC5303-2.85YMT-TR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LINEAR 2.85V 300MA 4TMLF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 202920 pcs Datuen fitxa MIC5303-2.85YMT-TR.pdf
Tentsio askea (Max) 0.2V @ 300mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.85V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea 4-TMLF® (1.2x1.6) Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-VFDFN Exposed Pad, 4-TMLF® PSRR 65dB ~ 42dB (1kHz ~ 20kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak MIC5303-2.85YMT TR
MIC5303-2.85YMT TR-ND
MIC5303-2.85YMTTR
MIC5303-2.85YMTTR-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 300mA 4-TMLF® (1.2x1.6) Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 120µA
Uneko - Irteera 300mA Kontrolatzeko eginbideak Enable