MIC5301-2.6YD5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5301-2.6YD5-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIC5301-2.6YD5-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LIN 2.6V 150MA TSOT23-5
Fitxak: MIC5301-2.6YD5-TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
MIC5301-2.6YD5-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIC5301-2.6YD5-TR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LIN 2.6V 150MA TSOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 204675 pcs Datuen fitxa MIC5301-2.6YD5-TR.pdf
Tentsio askea (Max) 0.1V @ 150mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.6V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea TSOT-23-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 75dB ~ 50dB (1kHz ~ 20kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak MIC5301-2.6YD5 TR
MIC5301-2.6YD5 TR-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.6V 150mA TSOT-23-5 Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 120µA
Uneko - Irteera 150mA Kontrolatzeko eginbideak Enable