MIC5282-3.3YMM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5282-3.3YMM-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIC5282-3.3YMM-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8MSOP
Fitxak: MIC5282-3.3YMM-TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
MIC5282-3.3YMM-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIC5282-3.3YMM-TR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8MSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 103002 pcs Datuen fitxa MIC5282-3.3YMM-TR.pdf
Tentsio askea (Max) 3V @ 50mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 120V
Hornitzaileen gailuen paketea 8-MSOP Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 90dB ~ 65dB (40kHz ~ 1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 576-3933-2
MIC5282-3.3YMM TR
MIC528233YMMTR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 50mA 8-MSOP Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 11µA
Uneko - Irteera 50mA Kontrolatzeko eginbideak -