MIC5265-3.3YMT-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIC5265-3.3YMT-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 150MA 6TDFN
Fitxak: MIC5265-3.3YMT-TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
MIC5265-3.3YMT-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIC5265-3.3YMT-TR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 150MA 6TDFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 428070 pcs Datuen fitxa MIC5265-3.3YMT-TR.pdf
Tentsio askea (Max) 0.5V @ 150mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea 6-TDFN (1.6x1.6) Series -
Babesaren ezaugarriak Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-UFDFN Exposed Pad PSRR 64dB ~ 62dB (1kHz ~ 100Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak MIC5265-3.3YMT TR
MIC5265-3.3YMT TR-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA 6-TDFN (1.6x1.6) Uneko - Hornikuntza (Max) 150µA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 2µA Uneko - Irteera 150mA