MIC5255-2.9BM5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5255-2.9BM5-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIC5255-2.9BM5-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 2.9V 150MA SOT23-5
Fitxak: MIC5255-2.9BM5-TR.pdf
  • Mezua
MIC5255-2.9BM5-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIC5255-2.9BM5-TR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LINEAR 2.9V 150MA SOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 252745 pcs Datuen fitxa MIC5255-2.9BM5-TR.pdf
Tentsio askea (Max) 0.25V @ 150mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.9V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 6V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-5 Series -
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 PSRR 60dB ~ 50dB (10Hz ~ 10kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak MIC5255-2.9BM5 TR
MIC5255-2.9BM5 TR-ND
MIC5255-2.9BM5TR
MIC5255-2.9BM5TR-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.9V 150mA SOT-23-5 Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 150µA
Uneko - Irteera 150mA Kontrolatzeko eginbideak Enable