MIC5253-2.85YC5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5253-2.85YC5-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIC5253-2.85YC5-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 2.85V 100MA SC70-5
Fitxak: MIC5253-2.85YC5-TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
MIC5253-2.85YC5-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIC5253-2.85YC5-TR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LINEAR 2.85V 100MA SC70-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 312905 pcs Datuen fitxa MIC5253-2.85YC5-TR.pdf
Tentsio askea (Max) 0.3V @ 100mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.85V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea SC-70-5 Series Teeny™
Pakete / kasua 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 70dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak MIC5253-2.85YC5 TR
MIC5253-2.85YC5 TR-ND
MIC5253-2.85YC5TR
MIC5253-2.85YC5TR-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 100mA SC-70-5 Uneko - Hornikuntza (Max) 150µA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 100µA Uneko - Irteera 100mA