MIC5247-1.8BD5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5247-1.8BD5-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIC5247-1.8BD5-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LIN 1.8V 150MA TSOT23-5
Fitxak: MIC5247-1.8BD5-TR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
MIC5247-1.8BD5-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIC5247-1.8BD5-TR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LIN 1.8V 150MA TSOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 282842 pcs Datuen fitxa MIC5247-1.8BD5-TR.pdf
Tentsio askea (Max) 0.15V @ 150mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 6V
Hornitzaileen gailuen paketea TSOT-23-5 Series -
Pakete / kasua SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 50dB (1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak MIC5247-1.8BD5 TR
MIC5247-1.8BD5 TR-ND
MIC5247-1.8BD5TR
MIC5247-1.8BD5TR-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 150mA TSOT-23-5 Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 150µA
Uneko - Irteera 150mA Kontrolatzeko eginbideak Enable