MIC5239-3.3YMM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5239-3.3YMM-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIC5239-3.3YMM-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8MSOP
Fitxak: MIC5239-3.3YMM-TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
MIC5239-3.3YMM-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIC5239-3.3YMM-TR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8MSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 39679 pcs Datuen fitxa MIC5239-3.3YMM-TR.pdf
Tentsio askea (Max) 0.35V @ 500mA (Typ) Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 30V
Hornitzaileen gailuen paketea 8-MSOP Series -
Pakete / kasua 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak MIC5239-3.3YMM TR
MIC5239-3.3YMM TR-ND
MIC5239-3.3YMMTR
MIC5239-3.3YMMTR-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA 8-MSOP Uneko - Hornikuntza (Max) 15mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 45µA Uneko - Irteera 500mA
Kontrolatzeko eginbideak Enable Oinarriaren zati kopurua MIC5239
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MIC5239-5.0BM
MIC5239-5.0BM
fabrikatzaileak: Micrel / Microchip Technology
deskribapena: IC REG LINEAR 5V 500MA 8SOIC
Stockean: 63509 pcs
Deskarga: MIC5239-5.0BM.pdf
RFQ
MIC5239-3.3YM
MIC5239-3.3YM
deskribapena: IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8SOIC