MIC5238-1.1YD5
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5238-1.1YD5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIC5238-1.1YD5
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LIN 1.1V 150MA TSOT23-5
Fitxak: MIC5238-1.1YD5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1064 pcs
  • Mezua
MIC5238-1.1YD5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIC5238-1.1YD5 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LIN 1.1V 150MA TSOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 133646 pcs Datuen fitxa MIC5238-1.1YD5.pdf
Tentsio askea (Max) 0.5V @ 150mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.1V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 6V
Hornitzaileen gailuen paketea TSOT-23-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Bulk
Pakete / kasua SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.1V 150mA TSOT-23-5
Uneko - Hornikuntza (Max) 2.5mA Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 20µA
Uneko - Irteera 150mA Kontrolatzeko eginbideak Enable