MIC5235-3.3YM5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5235-3.3YM5-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIC5235-3.3YM5-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Fitxak: MIC5235-3.3YM5-TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
MIC5235-3.3YM5-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIC5235-3.3YM5-TR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 104769 pcs Datuen fitxa MIC5235-3.3YM5-TR.pdf
Tentsio askea (Max) 0.5V @ 150mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 24V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 576-2784-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA SOT-23-5 Uneko - Hornikuntza (Max) 4mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 35µA Uneko - Irteera 150mA