MIC5233-1.8YM5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5233-1.8YM5-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIC5233-1.8YM5-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 100MA SOT23-5
Fitxak: MIC5233-1.8YM5-TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
MIC5233-1.8YM5-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIC5233-1.8YM5-TR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 100MA SOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 74046 pcs Datuen fitxa MIC5233-1.8YM5-TR.pdf
Tentsio askea (Max) 0.45V @ 100mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 36V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 576-2775-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 100mA SOT-23-5 Uneko - Hornikuntza (Max) 2mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 30µA Uneko - Irteera 100mA