MIC5219-2.6BM5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5219-2.6BM5-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIC5219-2.6BM5-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 2.6V 500MA SOT23-5
Fitxak: MIC5219-2.6BM5-TR.pdf
  • Mezua
MIC5219-2.6BM5-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIC5219-2.6BM5-TR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LINEAR 2.6V 500MA SOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 138511 pcs Datuen fitxa MIC5219-2.6BM5-TR.pdf
Tentsio askea (Max) 0.6V @ 500mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.6V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 12V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 PSRR 75dB (120Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak MIC5219-2.6BM5 TR
MIC5219-2.6BM5 TR-ND
MIC5219-2.6BM5TR
MIC5219-2.6BM5TR-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.6V 500mA SOT-23-5 Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 8µA
Uneko - Irteera 500mA Kontrolatzeko eginbideak Enable