MIC5211-3.2BM6-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5211-3.2BM6-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIC5211-3.2BM6-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.2V/3.2V SOT23-6
Fitxak: MIC5211-3.2BM6-TR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
MIC5211-3.2BM6-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIC5211-3.2BM6-TR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LINEAR 3.2V/3.2V SOT23-6 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 195589 pcs Datuen fitxa MIC5211-3.2BM6-TR.pdf
Tentsio askea (Max) 0.5V @ 50mA, 0.5V @ 50mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.2V, 3.2V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 16V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-6 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOT-23-6 PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak MIC5211-3.2BM6 TR
MIC5211-3.2BM6 TR-ND
MIC5211-3.2BM6TR
MIC5211-3.2BM6TR-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 2 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 3.2V 80mA, 80mA SOT-23-6 Uneko - Hornikuntza (Max) 1.2mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 450µA Uneko - Irteera 80mA, 80mA