MIC5209-3.6YU-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5209-3.6YU-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIC5209-3.6YU-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.6V 500MA TO263-5
Fitxak: MIC5209-3.6YU-TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
750 pcs
  • Mezua
MIC5209-3.6YU-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIC5209-3.6YU-TR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LINEAR 3.6V 500MA TO263-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 91053 pcs Datuen fitxa MIC5209-3.6YU-TR.pdf
Tentsio askea (Max) 0.6V @ 500mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.6V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 16V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-263-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 75dB (120Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak MIC5209-3.6YU TR
MIC5209-3.6YU TR-ND
MIC5209-3.6YUTR
MIC5209-3.6YUTR-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.6V 500mA TO-263-5 Uneko - Hornikuntza (Max) 25mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 170µA Uneko - Irteera 500mA