MIC5209-3.3YU-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5209-3.3YU-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIC5209-3.3YU-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO263-5
Fitxak: MIC5209-3.3YU-TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
750 pcs
  • Mezua
MIC5209-3.3YU-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIC5209-3.3YU-TR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO263-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 72966 pcs Datuen fitxa MIC5209-3.3YU-TR.pdf
Tentsio askea (Max) 0.6V @ 500mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 16V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-263-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 75dB (120Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak MIC5209-3.3YU TR
MIC5209-3.3YU TR-ND
MIC5209-3.3YUTR
MIC5209-3.3YUTR-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA TO-263-5 Uneko - Hornikuntza (Max) 25mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 170µA Uneko - Irteera 500mA
Kontrolatzeko eginbideak Enable Oinarriaren zati kopurua MIC5209
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MIC5209-3.3YM-TR
MIC5209-3.3YM-TR
fabrikatzaileak: Micrel / Microchip Technology
deskribapena: IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8SOIC
Stockean: 80234 pcs
Deskarga: MIC5209-3.3YM-TR.pdf
RFQ
MIC5209-3.6BU TR
MIC5209-3.6BU TR
deskribapena: IC REG LINEAR 3.6V 500MA TO263-5
Stockean: 75770 pcs
Deskarga: MIC5209-3.6BU TR.pdf
RFQ
MIC5209-3.3YU
MIC5209-3.3YU
deskribapena: IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO263-5