MIC5209-1.8YM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5209-1.8YM-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIC5209-1.8YM-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 500MA 8SOIC
Fitxak: MIC5209-1.8YM-TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
MIC5209-1.8YM-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIC5209-1.8YM-TR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 500MA 8SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 113325 pcs Datuen fitxa MIC5209-1.8YM-TR.pdf
Tentsio askea (Max) 0.6V @ 500mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 16V
Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 75dB (120Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak MIC5209-1.8YM TR
MIC5209-1.8YM TR-ND
MIC5209-1.8YMTR
MIC5209-1.8YMTR-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 500mA 8-SOIC Uneko - Hornikuntza (Max) 25mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 170µA Uneko - Irteera 500mA
Kontrolatzeko eginbideak Enable Oinarriaren zati kopurua MIC5209
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MIC5209-1.8YU
MIC5209-1.8YU
fabrikatzaileak: Micrel / Microchip Technology
deskribapena: IC REG LINEAR 1.8V 500MA TO263-5
Stockean: 45504 pcs
Deskarga: MIC5209-1.8YU.pdf
RFQ
MIC5209-1.8YM
MIC5209-1.8YM
deskribapena: IC REG LINEAR 1.8V 500MA 8SOIC