MIC5206-3.8BMM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5206-3.8BMM-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIC5206-3.8BMM-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.8V 150MA 8MSOP
Fitxak: MIC5206-3.8BMM-TR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
MIC5206-3.8BMM-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIC5206-3.8BMM-TR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LINEAR 3.8V 150MA 8MSOP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 118382 pcs Datuen fitxa MIC5206-3.8BMM-TR.pdf
Tentsio askea (Max) 0.35V @ 150mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 16V
Hornitzaileen gailuen paketea 8-MSOP Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak MIC5206-3.8BMM TR
MIC5206-3.8BMM TR-ND
MIC5206-3.8BMMTR
MIC5206-3.8BMMTR-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.8V 150mA 8-MSOP Uneko - Hornikuntza (Max) 2.5mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 150µA Uneko - Irteera 150mA