MIC5205-2.8BM5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5205-2.8BM5-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIC5205-2.8BM5-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 2.8V 150MA SOT23-5
Fitxak: MIC5205-2.8BM5-TR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
MIC5205-2.8BM5-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIC5205-2.8BM5-TR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LINEAR 2.8V 150MA SOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 260182 pcs Datuen fitxa MIC5205-2.8BM5-TR.pdf
Tentsio askea (Max) 0.35V @ 150mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 16V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 PSRR 75dB (100Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak MIC5205-2.8BM5 TR
MIC5205-2.8BM5 TR-ND
MIC5205-2.8BM5TR
MIC5205-2.8BM5TR-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 150mA SOT-23-5 Uneko - Hornikuntza (Max) 2.5mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 150µA Uneko - Irteera 150mA