MIC5202-3.3BM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5202-3.3BM-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIC5202-3.3BM-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V/3.3V 8SOIC
Fitxak: MIC5202-3.3BM-TR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
MIC5202-3.3BM-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIC5202-3.3BM-TR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V/3.3V 8SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 45026 pcs Datuen fitxa MIC5202-3.3BM-TR.pdf
Tentsio askea (Max) 0.35V @ 100mA, 0.35V @ 100mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V, 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 26V
Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak MIC5202-3.3BM TR
MIC5202-3.3BM TR-ND
MIC5202-3.3BMTR
MIC5202-3.3BMTR-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 2 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 3.3V 100mA, 100mA 8-SOIC Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 1.5mA
Uneko - Irteera 100mA, 100mA Kontrolatzeko eginbideak Enable