MIC5201-4.8YS-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5201-4.8YS-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIC5201-4.8YS-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 4.8V 200MA SOT223
Fitxak: MIC5201-4.8YS-TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
MIC5201-4.8YS-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIC5201-4.8YS-TR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LINEAR 4.8V 200MA SOT223 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 88220 pcs Datuen fitxa MIC5201-4.8YS-TR.pdf
Tentsio askea (Max) 0.4V @ 200mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 4.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 26V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-223 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-261-4, TO-261AA PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak MIC5201-4.8YS TR
MIC5201-4.8YS TR-ND
MIC5201-4.8YSTR
MIC5201-4.8YSTR-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.8V 200mA SOT-223 Uneko - Hornikuntza (Max) 2mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 400µA Uneko - Irteera 200mA