MIC49300-1.8WR-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC49300-1.8WR-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIC49300-1.8WR-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 3A SPAK-5
Fitxak: MIC49300-1.8WR-TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
750 pcs
  • Mezua
MIC49300-1.8WR-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIC49300-1.8WR-TR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 3A SPAK-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 33263 pcs Datuen fitxa MIC49300-1.8WR-TR.pdf
Tentsio askea (Max) 0.4V @ 3A Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 6.5V
Hornitzaileen gailuen paketea S-PAK-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SPak-5 (5 leads + Tab) PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak MIC49300-1.8WR TR
MIC49300-1.8WR TR-ND
MIC49300-1.8WRTR
MIC49300-1.8WRTR-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 3A S-PAK-5 Uneko - Irteera 3A