MIC39101-1.8BM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC39101-1.8BM-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIC39101-1.8BM-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 1A 8SOIC
Fitxak: MIC39101-1.8BM-TR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
MIC39101-1.8BM-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIC39101-1.8BM-TR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 1A 8SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 87663 pcs Datuen fitxa MIC39101-1.8BM-TR.pdf
Tentsio askea (Max) 0.63V @ 1A Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 16V
Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak MIC39101-1.8BM TR
MIC39101-1.8BM TR-ND
MIC39101-1.8BMTR
MIC39101-1.8BMTR-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1A 8-SOIC Uneko - Irteera 1A