MIC3775-1.8YMM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC3775-1.8YMM-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIC3775-1.8YMM-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 750MA 8MSOP
Fitxak: MIC3775-1.8YMM-TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
MIC3775-1.8YMM-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIC3775-1.8YMM-TR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 750MA 8MSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 80234 pcs Datuen fitxa MIC3775-1.8YMM-TR.pdf
Tentsio askea (Max) 0.5V @ 750mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 6V
Hornitzaileen gailuen paketea 8-MSOP Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak MIC3775-1.8YMM TR
MIC3775-1.8YMM TR-ND
MIC3775-1.8YMMTR
MIC3775-1.8YMMTR-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 750mA 8-MSOP Uneko - Irteera 750mA