MIC37301-1.5WR-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC37301-1.5WR-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIC37301-1.5WR-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.5V 3A SPAK-5
Fitxak: MIC37301-1.5WR-TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
750 pcs
  • Mezua
MIC37301-1.5WR-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIC37301-1.5WR-TR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LINEAR 1.5V 3A SPAK-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 50898 pcs Datuen fitxa MIC37301-1.5WR-TR.pdf
Tentsio askea (Max) - Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.5V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 6V
Hornitzaileen gailuen paketea S-PAK-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SPak-5 (5 leads + Tab) PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak MIC37301-1.5WR TR
MIC37301-1.5WR TR-ND
MIC37301-1.5WRTR
MIC37301-1.5WRTR-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 3A S-PAK-5 Uneko - Irteera 3A
Kontrolatzeko eginbideak Enable Oinarriaren zati kopurua MIC37301-1.5
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MIC37301-1.5BR TR
MIC37301-1.5BR TR
fabrikatzaileak: Micrel / Microchip Technology
deskribapena: IC REG LINEAR 1.5V 3A SPAK-5
Stockean: 39556 pcs
Deskarga: MIC37301-1.5BR TR.pdf
RFQ
MIC37301-1.8BR
MIC37301-1.8BR
deskribapena: IC REG LINEAR 1.8V 3A SPAK-5
Stockean: 29586 pcs
Deskarga: MIC37301-1.8BR.pdf
RFQ
MIC37301-1.5WR
MIC37301-1.5WR