MIC37150-1.5WR-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC37150-1.5WR-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIC37150-1.5WR-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.5V 1.5A SPAK-3
Fitxak: MIC37150-1.5WR-TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
750 pcs
  • Mezua
MIC37150-1.5WR-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIC37150-1.5WR-TR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LINEAR 1.5V 1.5A SPAK-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 72292 pcs Datuen fitxa MIC37150-1.5WR-TR.pdf
Tentsio askea (Max) - Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.5V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 6V
Hornitzaileen gailuen paketea S-PAK-3 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Spak-3 (3 Leads + Tab) PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak MIC37150-1.5WR TR
MIC37150-1.5WR TR-ND
MIC37150-1.5WRTR
MIC37150-1.5WRTR-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 1.5A S-PAK-3 Uneko - Irteera 1.5A
Kontrolatzeko eginbideak - Oinarriaren zati kopurua MIC37150-1.5
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MIC37150-1.5BR
MIC37150-1.5BR
fabrikatzaileak: Micrel / Microchip Technology
deskribapena: IC REG LINEAR 1.5V 1.5A SPAK-3
Stockean: 47216 pcs
Deskarga: MIC37150-1.5BR.pdf
RFQ
MIC37150-1.8BR TR
MIC37150-1.8BR TR
deskribapena: IC REG LINEAR 1.8V 1.5A SPAK-3